Dalība izstādē "Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2017"

09.10.2017, 15:26

Latvijas Lauku sieviešu apvienība pateicoties Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas "NVO fonds" projekta "Latvijas Lauku sieviešu apvienības sabiedriskās aktivitātes" ietvaros piedalījās izstādē "Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2017", kas notika Izstāžu kompleksā "Rāmava" trīs dienas - ceturtdien, piektdien un sestdien no 5. līdz 7. oktobrim.

Prezentāciju par dalību izstādē var apskatīt šeit.

Ko izstādes dalībnieces stāsta pēc izstādes?

Inese Suta: Sevi parādīju un citus apskatīju. Pavadot laiku jaukā kompānijā, vēl naudiņu nopelnīju- kas var būt labāks.

Anna Zamuška: Prieks,ka cilvēki izrāda lielu interesi par rokdarbiem.

Maija Baltbārzde: Brīnišķīgi, ka LLSA stendā satiekas sievietes no visas Latvijas. Izstādes apmeklētāji sirsnīgi lauku cilvēki. Vienmēr rodas jaunas idejas un iedvesma.

Ilona Zaķe: Ļoti labi gāja. Esmu priecīga, ka izkonkurēju cita autora krūzes. Strādājot uz vietas stendā, bija iespējams apmierināt katra pasūtītāja vēlmes.Traktoru tēma topā. Iegūti sadarbības partneri.

Maira Vīķe: Cilvēku mazāk kā citus gadus. Šogad bija līdzi paņemti tekstilmozaīkas lielformāta darbi. Izstādes apmeklētājiem darbi ļoti patikuši. Izstādē saņemti vairāki pasūtījumi. Būs jāšuj jauni lina tērpi zemgales folkloristu kopai un kādai internātskolai tautas tērpi.

Zaiga Vismane: Patīk kontakts ar cilvēkiem. Pārdošana šādās izstādēs nav svarīgākais. Man tas ir unikāls atvaļinājums. Viss tiek nolikts malā. Uzlādējos ar pozitīvo gaisotni. Rodas daudz jaunas idejas. Vienmēr jādomā par mērķauditoriju, kurai gribi ko pārdot. 

Hosted by Serveris.lv

Powered by Constructor Free